Logo

UAB “NAUJIEJI ŽENKLAI”

Mūsų įmonė prekiauja lauko ir vidaus šviestuvais, bei mažosios miesto architektūros elementais. * Šviestuvai skirti interjerui (sieniniai šviestuvai, pakabinami šviestuvai, lubiniai šviestuvai, pastatomi šviestuvai ir t.t.) ir eksterjerui (lauko prožektoriai, parko šviestuvai, gatvių šviestuvai, atramos, įmontuojami šviestuvai, lauko šviečiantys stulpeliai, fasadiniai šviestuvai ir t.t.) * Mažoji miesto architektūra yra suoliukai, šiukšliadėžės, gėlinės, atitvėrimo stulpeliai, vaikų žaidimų aikštelės ir kiti elementai puošiantys mūsų gatves ir parkus. * Tuo pačiu mūsų asortimente yra saugios vaikų žaidimų aikštelių dangos, lauko treniruokliai, rampos dviratininkams, riedlentininkams ar riedutininkams.
Mažoji architektūra

Mažoji architektūra

MAŽOJI  ARCHITEKTŪRA. Elementai skirti puošti miestus, jų gatves, mūsų aplinką. Lauko suolai ir suoliukai, gėlinės, šiukšliadėžės, atitvėrimo stulpeliai, dviračių stovai, vaikų žaidimų aikštelės, saugios vaikų žaidimų aikštelių dangos, tvorelės, lauko baldai, betono gaminiai

Lauko sporto įranga

Lauko sporto įranga

Lauko treniruokliai už gerą kainą. WORKOUT. Lauko gimtastikos įranga. Lauko sporto aikštelės. Rampos riedėms, riedlentėms bei BMX dviračiams.

Lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai

Eksterjero šviestuvai. GATVIŲ, PARKŲ, LAUKO ŠVIESTUVAI, žibintai visuomeninėms ir privačioms erdvėms.

Žaidimų aikštelės vaikams

Žaidimų aikštelės vaikams

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖS IR JŲ DANGOS. Supynės, čiuožyklos, laipynės, karuselės.

Interjeriniai šviestuvai

Interjeriniai šviestuvai

Interjero šviestuvai. Apšvietimo projektavimas, konsultavimas, montavimas. Šviestuvų salonas.

Naujienos

Naujienos

Naujienos ir inovacijos.

×
×